ZAVRŠENE RADIONICE U UDRUŽENJU “RASTIMO ZAJEDNO”

Ona je naglasila da su sa djecom radila četiri volontera defektolog Marija Arnautović, pedagog Aleksandar Tubica, te socijalni radnici Biljana Mirković i Dragana Mandić.
rastimo zajedno 2Radionice u udruženju „Rastimo zajedno” posjećivalo je u prosjeku desetoro djece , a pokazalo se da je djeci sa posebnim potrebama izuzetno prijalo druženje sa drugom djecom i kvalitetno ispunjeno slobodno vrijeme, kazala je Slavnićeva.
Završetak rada u kreativnoj radionici obilježiće se zajedničkim izletom kod manastira „Moštanica” u subotu, 25.jula, gdje će se osim druženja i igre , djeca baviti i nekim kreativnim aktivnostima.
Radionica Udruženja djece i omladine sa posebnim potrebama biće ponovo aktivirana u septembru.