PREDSTAVNICI OO SUBNOR-a POLOŽILI VIJENCE NA PARTIZANSKA GROBLJA
Iskazujući poštovanje prema borcima odbrambeno-otadžbinskog rata, delegacija je položila cvijeće i kod Spomen krsta, koji je podignut u čast stradalima u proteklom odbrambeno-otadžbinskom ratu.Prilikom obilaska ovih obilježja predstavnici opštinskog SUBNOR-a su konstatovali da su neka spomen-obilježja u lošem stanju što je uzrokovano kako vremenskim prilikama tako i vandalskim ponašanjem pojedinaca.
