MUZIKA GRADI MOSTOVE

 
„Do sad smo imali dva koncerta u Walberbergu i u Essenu u kome se nalazi i Omladinski centar „Geko“ koji učestvuje u projektu, a posjetili smo i Bonn i Köln“ , kazala je Svjetlana Bašić, direktor Udruženja mladih „Una“ koja učestvuje u ovom projektu, te najavila povratak za 30.juli.
boana 1
Ona je dodala da je cilj druženja mladih iz Kozarske Dubice i Njemačke upoznavanje različitih kultura , zbližavanje mladih , te razmjena iskustva i muzičkih znanja.
Projektom „Una rok“ predviđen je dolazak mladih muzičara iz Njemačke u Kozarsku Dubicu , kada će domaćini svojim gostima prezentovati dubički kraj, ljepotu rijeke Une i druge znamenitosti, a biće organizovane ulične svirke i večernji koncert.
Projekat Una rok se realizuje u okviru Dubičkog ljeta , a pokrovitelji su Centar za informisabnje i kulturu i opština Kozarska Dubica.