POČELO ASFALTIRANJE ULICE VOJVODE PUTNIKA


„Ovo je još jedan od projekata koji je planiran za ovu godinu. Želim da se zahvalim Vladi RS na odobrenom projektu i Putevima Srpske , jer se asfaltiranje radi bez marke učešća iz opštinskog budžeta.Ovo prilika da se zahvalim svima koji su učestvovali u realizaciji ovog projekta, a posebno narodnom poslaniku Darku Banjcu, bez čijeg angažmana ovaj projekat ne bi bio urađen“, kazao je načelnik opštine Kozarska Dubica Mile Zlojutro.
“Imamo dogovore i očekujemo niz projekata do kraja ove i u narednoj godini i meni je zadovoljstvo reći da nova koalicija u opštinskoj vlasti nije formirana bez razloga , ona je nastala iz potrebe i ona već daje rezultate“, istakao je Zlojutro.Za rekonstrukciju ulice „Vojvode Putnika“ Vlada RS je izdvojila 150 hiljada maraka.
Uređenjem ove saobraćajnice i nedavno postavljenog asfalta na tranzitu u dužini od 2.350 metara , naš grad je poprimio sasvim novi , ljepši izgled, a stvoreni su i uslovi za bezbjednije odvijanje saobraćaja na ovim frekfentnim saobraćajnicama.
