SEMAFORI NA TRANZITNOM PUTU U FUNKCIJI
U sudaru, koji se dogodio u noći sa subote na nedjelju, prepolovljen je jedan semafor, pa su samim tim i ostala tri bila van funkcije, sa izvođačem smo kontaktirali odmah u nedjelju i evo danas je oštećenje sanirano, kazao je Babić.On je rekao da će se s obzirom na to da je oštećenje nastalo usljed saobraćajne nesreće troškovi popravke naplatiti od osiguravajuće kuće , ali i istakao da zbog neodgovornih vozača problem sa oštećenjem saobraćajne signalizacije na ovoj lokaciji ostaje.
Babić je podsjetio da su zbog takvih vozača semafori na Tranzitnom putu po drugi put ove godine van funkcije.U oba slučaja odgovornost za oštećenje semafora je lična greška vozača, a ne neispravna saobraćajna signalizacija ili neki drugi razlog, istakao je Babić i apelovao na vozače da nesmotrenim ponašanjem ne ugrožavaju sebe i druge učesnike u saobraćaju.
