DUBIČANI UČESTVOVALI U „ČOKOLADNIM NEREDIMA“

„Svi koji su bili zainteresovani trebalo je da sa sobom ponesu dvije čokolade, jednu da podijele sa prisutnima, a drugu da daruju ovim mališanima. Prikupljene čokolade danas će biti odnesene u Centar za socijalni rad odakle će biti uručene mališanima“, rekla je Dubičanka Sandra Prodanović, koja je uz pomoć Udruženja mladih „Una“, organizovala ovu humanitarnu akciju.