ZAVRŠEN TURNIR “ULIČNI FUDBAL – DVA NA DVA”
Sinoć je na gradskom trgu završena tradicionalna sportska manifestacija „Ulični fudbal-dva na dva“.Odigrano je 7 finalnih utakmica i proglašeni su pobjednici šestog po redu turnira u uličnom fudbalu.
Najbolji u kategoriji fudbalera 2001.godište i mlađe bila je ekipa Čelzi, Haris Kočan i Vedran Mihaljević koji su u ovoj konkurenciji proglašeni i za najboljeg strijelca i najboljeg igrača.
Ekipa Kafe slastičarne Fortuna imala je ekipu i u srednjoj i u najstarijoj grupi fudbalera i u obe konkurencije mališani su bili najbolji. U kategoriji 99.tog i 2000.tog godišta u ekipi Fortuna igrali su Saša Vlajnić i Haris Brkić, Vlajnić je u ovoj konkurenciji proglašen i za najboljeg igrača. U kategoriji fudbalera 98.godište partner mu je bio Stefan Ilić.
Ilić je proglašen i za najboljeg igrača u najstarijoj grupi djece, gdje je najviše golova postigao Dijan Halilović
Titulu najboljeg strijelaca u srednjoj kategoriji osvojio je Dejan Zeljić.
Odigrana je i revijalna utakmica najmlađih učesnika turnira, a igrali su u jednoj ekipi Rastko i Andrej Udovčić,te Aleksa Rodić sa Petrom Miloševićem i Mihajlom Joldžićem.
Ove godine do četvrt finala došla je i ekipa u kojoj su se takmičile dvije djevojčice, Jovana Ilić i Dejana Burazor.
Prvoplasiranima je diplome i pehare koje je obezbijedila opština Kozarska Dubica uručio direktor Centra za informisanje i kulturu Dragan Jaćimović.
Organizatori su zadovoljni kako je protekao turnir, pošto je vrijeme poslužilo, a i bilo je mnogo gledalaca, kazao je Branko Pralica.
On je rekao da je ove godine na turniru učestvovalo 30 ekipa, a da je odigrano više od 90 utakmica.
Ovaj sportski događaj našim sugrađanima poklonila je opština Kozarska Dubica u okviru „Dubičkog kulturnog ljeta 2011“.
