TURISTIČKA ORGANIZACIJA KOZARSKA DUBICA U ZAGREBU
«Zadovoljni smo nastupom Turističke organizacije Kozarska Dubica na 9. međunarodnom sajmu proizvoda i usluga ruralnih područja “Eko-etno Hrvatska Evropa tur” u Zagrebu, gdje smo nastupili na štandu Turističke organizacije Republike Srpske», kazala je Nada Grgača, direktorica Turističke organizacije Kozarska Dubica .
Ona je dodala da se Turistička organizacija iz naše opštine predstavila eko i etno ponudom našeg kraja. Svoje proizvode izložili su Porodično gazdinstvo «Drobnjak» i Etno-restoran «Čivija», a organizovana je izložba ručnih radova i nastup Kulturno-umjetničkog društva «Knešpolje» iz Knežice.
Razgovarali smo i sa nekolicinom drugih izlagača , a mnogima se dopala naša ponuda hrane , suvenira i ostalih autohtonih , tradicionalnih domaćih proizvoda, koji su svojevrsna turistička atrakcija, rekla je Grgača.
Sa predstavnicima Turističke organizacije Kozarska Dubica na međunarodnom sajmu proizvoda i usluga ruralnih područja u Zagrebu, boravilo je i 18 đaka trećeg i četvrtog razreda Turističke škole iz Kozarske Dubice , kojima je ovo bilo značajno iskustvo i prilika za širenje znanja iz turizma.
