SLATKIŠI ZA VASKRS
Povodom predstojećih vaskršnjih praznika članice Aktiva žena SNSD-a su danas poklonima obradovale mališane Dječijeg vrtića „Pčelica“.
Odlučili smo da u ovo predpraznično vrijeme slatkišima obradujemo djecu,kazala je Borka Macura predsjednica Aktiva .
Članice Aktiva žena SNSD-a su i u ovoj akciji imale punu podršku Opštinskog odbora partije ,tim prije što im je cilj da obraduju naše najmlađe sugrađane, rekao je predsjednik Opštinskog odbora SNSD-a Nino Jauz.
Gostima se na poklonima i posjeti zahvalila direktorica vrtića Gordana Radović i istakla da će novčana donacija u iznosu od 250 maraka biti iskorištena za kupovinu igračaka .Slatkiši su poklon kojem se raduje svako dijete, pa su današnje posjetioce mališani Dječijeg vrtića “Pčelica” dočekali i ispratili, igrom i pjesmom,te poklonima koje su sami izradili.
