REKONSTRUKCIJA ZGRADE U SVETOSAVSKOJ ULICI
Zahvaljujući sredstvima iz budžeta opštine ovih je dana započela djelimična rekonstrukcija prostorija stare zgrade na kraju Svetosavske ulice u kojoj su smješteni Opštinski Crveni krst, Udruženje ratnih vojnih invalida, opštinski SUBNOR i Sportsko- ribolovno društvo «Klen».
« U ovom objektu zamijeniće se stolarija, sanirati mokri čvor , te urediti prostor za potrebe Turističke organizacije u kome će se ljudi koji dođu u Kozarsku Dubicu moći informisati o turističkoj ponudi našeg grada, te
uraditi neki dodatni radovi» , kazao je Miloš Ćibić, načelnik Odjeljenja za prostorno uređenje i stambeno – komunalne poslove.
uraditi neki dodatni radovi» , kazao je Miloš Ćibić, načelnik Odjeljenja za prostorno uređenje i stambeno – komunalne poslove.On je dodao da će se kod ove zgrade urediti i prilaz za invalide koji će ubuduće nesmetano moći dolaziti u svoje prostorije, te da je vrijednost svih radova 30 hiljada maraka.
Poslove na sanaciji prostorija zgrade u Svetosavskoj ulici radi građevinska operativa preduzeća «Đurđević», a rok završetka radova je 30 dana.
