“DAN ZAGRLJAJA ZA NATAŠU”

Oni planiraju da u centru grada postave štand na kome bi prikupljali dobrovoljne priloge, prolaznike će upoznati sa situacijom u kojoj se nalazi Nataša, zamoliti ih za pomoć i zauzvrat im darovati zagrljaj-poklon koji odgovara svima.
Nataša Vrebac je učenica osmog razreda Osnovne škole „Vuk Karadžić“ i od rođenja ima zdravstvene probleme, koji su se ponovo pogoršali.
Već mjesec dana Nataša je na liječenju u Beogradu na Institutu „Majka i dijete“ gdje je podvrgnuta ekstremnom medicinskom tretmanu u cilju saniranja izuzetno teških upalnih procesa koji su zahvatili jetru i žučne kanale. Ovi tretmani nisu dali očekivane rezultate, pa su ljekari predložili hitan odlazak na liječenje u inostranstvo, odnosno u Padovu u Italiji .
Poziv na solidarnost i humanost za Natašu ovog puta upućuju dubički srednjoškolci.
U srijedu izađite u grad i priključite se akciji za Natašu, a mi ćemo vama darovati topli zagrljaj, poručuju Dubičanima učenici drugog jedan Mješovite srednje škole „Nikola Tesla“.