Sport

U redovnom 23. kolu Regionalne lige Republike Srpske, grupa Zapad fudbaleri „Borca“  su juče u gostima sa 3:1 savladali „Čelinac“ . Strijelci za „Borac“ su bili Pralica u 60.minutu, Tomaš u 68. iz penala i Reljić u 2.minutu produžetka utakmice.  Naredno, 24.kolo igraju već sutra, 23.aprila .U 17 časova na domaćem terenu igraće protiv ekipe „FSA“ iz Prijedora.

Rukometašice „Dubice“ su proteklog petka na domaćem terenu pobijedile  „Jedinstvo“ iz Tuzle rezultatom 38:34. Utakmicu 21.kola Premijer lige BiH igraće  27.aprila od 18 časova i 30 minuta  u Goraždu protiv istoimene ekipe.

Rukometaši  „Kozare Mlijekoprodukt“  su protekle subote u gostima  poraženi od „Kozare“ iz Gradiške  , rezultat susreta bio je 34:29. U narednom, 18.kolu Prve lige Republike Srpske  Dubičani će ugostiti „Kotor Varoš“.