“Borac” i “Kozara” neriješeno na Obradovcu

Fudbaleri “Borca” odigrali su danas u Gradišci drugu pripremnu utakmicu u okviru priprema za nastavak prvenstva u II-oj ligi Republike Srpske grupe zapad, a rezultat je bio neriješen 1:1.

U prvim minutama, poslije prvog ozbiljnijeg napada Pralica dovodi “Borac” u vođstvo od 1:0, a samo dvije minute kasnije fudbaler “Kozare” Eskić je izjednačio rezultat.

” Utakmica je bila do kraja neizvjesna. Ovaj put neriješen rezultat. Nastavljamo i dalje intenzivan rad i idemo ka jasno postavljenom cilju. Potvrda našeg truda su i brojna priznanja koja je “Borac” sinoć dobio na “Izboru sportiste godine” u Kozarskoj Dubici,  a svakako najveći podsticaj nam je ona najvrjednija titula- sportiste godine koja je dodjeljena upravo “Borčevom” igraču Stefanu Tomašu”, rekao je predsjednik “Borca” Rodoljub Topić.

Sljedeće subote u Banjaluci “Borac” će odigrati treću pripremnu utakmicu, a protivnik će biti ekipa “Rudar” iz Prijedora.