Uspjeh mladih atletičara u Novom Sadu i Gradišci

Na 7. humanitarnoj atletskoj trci  pod nazivom “VPŠ Novosadska trka – trčim za dečiji osmeh“ koja je juče održana  u Novom Sadu u organizaciji Atletskog kluba  „Apatin“ , Marijana Dardić iz Atletskog kluba „Kozarska Dubica“ osvojila je treće mjesto u utrci na 200 metara.

Trku na 4 kilometra istrčali su Tanja Latinović, Smilja Jevrić Topić, Radamila Đukanović, Boško Bižić i Duško Samardžija, a  trku na 10 kilometara odlično je istrčala Sanja Jovanović Latinović.

Ostali članovi Atletskog kluba „Kozarska Dubica“ mlađeg uzrasta istrčali su svoje trke i osvojili učesničke medalje.

Atletska trka „Trčim za dečiji osmeh“ predstavlja trku humanitarnog karaktera , a  trčalo  se za decu bez roditeljskog staranja.

Dubički mladi atletičari ostvarili su uspjeh i na subotnjem 4.gradiškom polumaratonu. Mališani su istrčali svoje trke i osvojili učesničlke medalje, a Ines Harbaš i Andrej Dejanović osvojili su treća mjesta u utrci na 500 metara u svojim kategorijama.