FK “Borac” se ponosno vraća sa osvojenim bodom iz Trebinja

Fudbaleri “Borca” iz Kozarske Dubice u okviru prvog kola odigrali su u Trebinju svoju premijernu utakmicu protiv Fudbalskog kluba “Leotar” iz ovog grada konačnim rezultatom 1:1. Tokom utakmice “Borac” je bio dominantan na terenu što je u prvom poluvremenu i rezultiralo vodstvo od 1:0, a pogodak je postigao Stefan Tomaš. Nakon primljenog gola, domaća ekipa je zaigrala agresivnije što im je stvorilo par šansi ali nisu realizovane. U drugom poluvremenu viđen je bolji i agresivniji fudbal gdje je “Borac” opet bio dominantniji na terenu, imao je dvije izuzetne šanse za postizanje pogodaka, koje nije realizovao. U 89-oj minuti domaćini su postigli pogodak i izjednacili na 1:1 kako je i utakmica završila. “Možemo biti zadovoljni pruzenom igrom i zalaganjem igrača na terenu što je i rezultiralo dobrim rezultatom”, rekao je prrdsjednik kluba Rodiljub Topić.

Iduće kolo “Borac” gostuje protiv “Slavije” iz Istočnog Sarajeva.