Osmomartovska akcija udruženja “Rastimo zajedno”
Osmomartovskoj atmosferi u našoj opštini i ove godine svoj doprinos dali su članovi Udruženja roditelja, djece i omladine sa posebnim potrebama „Rastimo zajedno“.
Oni su pripremili mnoštvo radova , suvenira, ukrasa koje su protekle subote izložili na svom prodajno-humanitarnom štandu na Trgu 11.dubičke brigade .
Dubičani su imali priliku da posjete njihov štand, izaberu nešto od ponuđenih predmeta i simboličnom novčanom donacijom pruže podršku djeci i omladini sa razvojnim poteškoćama.
„Svi radovi koji su bili izloženi izrađeni su na našim radionicama koje održavamo svake subote , a na ovaj način pokušavamo da skupimo sredstva za dalji rad“, kažu u ovom Udruženju i dodaju da je akcija sprovedena uspješno.











