HOR “VIŠNJIĆ” OBILJEŽIO KRSNU SLAVU

Horskom izvedbom na liturgiji u crkvi Svetih apostola Petra i Pavla počelo je obilježavanje, nakon čega je osveštan slavski kolač i koljivo.„Slavski ručak je upriličen u prostorijama društva, a slavu obilježavamo od 2011. godine, od kada je nakon pauze ponovo obnovljeno hor. Ovo je još jedna od naših redovnih aktivnosti i povod za druženje i okupljanje naših članova“, rekao je Igor Ćibić, dirigent Srpko pjevačkog društva „Višnjić“ i podsjetio da hor broji 30 aktivnih članova.
Srpsko pjevačkog društva „Višnjić“ djeluje u okviru Srpsko prosvjetnog i kulturnog društva „Prosvjeta“ u Kozarskoj Dubici.
