MK”ČOPOR” ORGANIZUJE MOTO-SUSRETE U MILIĆA GAJU
Ono što svima nude je dobra žurka, jer kako Mladen Knežević sekretar u Moto klubu“Čopor“ kaže, takvog gostoprimstva, prijateljstava i druženja kao što su na moto-susretima nigdje nema.Pored gostiju iz našeg i susjednih gradova,već prve večeri ovdje su se okupili motoristi iz Slovenije, Hrvatske, Mađarske, rekao je Knežević i dodao da ljubav prema motorima prelazi sve granice i ne poznaje nikakve razlicitosti, osim brzine u vožnji i u dobrim mašinama.
On je pozvao sve ljubitelje dvotočkaša da dođu i na večerašnje druženje u Milića Gaju i za sljedeću godinu najavio ponovno okupljanje motorista na istom mjestu posljednjeg vikenda u junu mjesecu.


