DUBIČKI RIBARI RVI-i OSVOJILI KUP RS
Na 9.takmičenju ratnih vojnih invalida Republike Srpske u lovu ribe udicom na plovak , koje je u nedjelju održano u Prnjavoru , ekipa Sportsko-ribolovnog društva „Klen“ zauzela je prvo mjesto.Takmičilo se 15 ekipa iz Srbije i Republike Srpske, a ekipu „Klena“ , koja je bila najbolja činili su Radomir Bundalo, Rajko Knežević i Milan Mirosav. Osvajanjem prvog mjesta dubički ribari stekli su pravo učešća na republičkom takmičenju u Srbiji , koje će biti organizovano u septembru u Kragujevcu.
Učešće naših ribara, ratnih vojnih invalida na KUP-u RS, omogućila je opštinska Boračka organizacija Kozarska Dubica.
