ASFALTIRANJE GRADSKIH ULICA
Kroz Program rekonstrukcije i asfaltiranja gradskih ulica tokom 2011.godine preko pola miliona maraka uložiće se u asfaltiranje više od dvije hiljade metara saobraćajnica na gradskom području opštine, kazao je načelnik Odjeljenja za prostorno uređenje i stambeno – komunalne poslove Miloš Ćibić.
Tako su prošle sedmice završeni radovi u naselju Petar Pecija, gdje je asfalt položen u ukupnoj dužini od 450 metara, a sa asfaltiranjem ulica u ovom naselju nastaviće se sljedeće godine.
U samom centru grada juče je asfaltirana ulica Danila Kiša duga 81 metar,a trenutno se radi u naselju Morava. Asfalt se polaže u ulici Vuk Karadžić u dužini od 550 metara, izvođač radova je Građevinsko preduzeće „Sloga“ ,a asfaltiranje će biti završeno tokom sutrašnjeg dana.
Do kraja ove sedmice završiće se i rekonstrukcija ulice Slobodana Jovanovića u kojoj je asfalt bio oštećen zbog slijeganja tla, istakao je Ćibić i najavio da će se do kraja godine, ukoliko vremenski uslovi dozvole, u dijelu Vidovdanske ulice izvršiti proširenje kolovoza i bočnog parkirališta, a radiće se i u naselju Puhalo.
