Delegacija MUP-a Srpske u Rusiji

Delegacija Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srpske, predvođena ministrom Željkom Budimirom i direktorom policije Sinišom Kostreševićem, boravi u službenoj posjeti Glavnoj upravi Ministarstva unutrašnjih poslova Ruske Federacije za Grad Moskvu.

Budimir i načelnik uprave Oleg Baranov potpisali su Memorandum o saradnji.

Prvi Memorandum potpisan je 2015. godine, a novim su dodatno konkretizovani oblici saradnje.

RTRS/ V.Š.