Delegacija MUP-a Srpske u Rusiji
Delegacija Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srpske, predvođena ministrom Željkom Budimirom i direktorom policije Sinišom Kostreševićem, boravi u službenoj posjeti Glavnoj upravi Ministarstva unutrašnjih poslova Ruske Federacije za Grad Moskvu.
Budimir i načelnik uprave Oleg Baranov potpisali su Memorandum o saradnji.
Prvi Memorandum potpisan je 2015. godine, a novim su dodatno konkretizovani oblici saradnje.
RTRS/ V.Š.
