AMS – AKCIJA “VOZILO NAKON ZIMSKIH USLOVA”
Radnici Auto-moto saveza RS, u saradnji sa ekipom Auto-moto društva Kozarska Dubica, proveli su danas u našoj opštini akciju pod nazivom “Vozilo nakon zimskih uslova”.
Radi o preventivnoj akciji kontrole vozila koja treba da obezbijedi zadovoljavajuću bezbjednost u saobraćaju, nužnu efikasnost i ekonomičnost u transportu.
«U Kozarskoj Dubici smo tokom akcije na punktu u ulici Đakona Avakuma kontrolisali ispravnost 20 vozila na pokretnom tehničkom pregledu i ustanovli da je , izuzev sitnih nepravilnosti u kočionom sistemu, stanje automobila solidno», kazao je Predrag Likokur , voditelj Stanice za tehnički pregled Auto-moto saveza RS.
Akcija Auto-moto saveza provedena je u saradnji sa Ministarstvom unutrašnjih poslova i Ministarstvom saobraćaja i veza Republike Srpske.
