PARTNERSTVO RODITELJA I NASTAVNIKA

«Organizovanje dodatnog stručnog usavršavanja prosvetnog kadra nije obaveza škole, ali pokazalo se kao izuzetno korisna aktivnost koju nastavnici sa zadovoljstvom prihvataju, što dokazuje i njihovo prisustvo u velikom broju», rekao je direktor škole Sveti Sava Čedomir Blagojević.

Roditelji i nastavnici su partneri u rješavanju važnih vaspitnih teškoća, aktivnim odnosom jedni drugima mogu pomoći u procesu obrazovanja djece.

Za uspjeh djece u školi su jednako odgovorni , pa će ova obuka koja će trajati do 19. juna,  zasigurno u praksi dati dobre rezlutate.