PREMIJERA “FALSIFIKATORA” U KOZARSKOJ DUBICI
« Mislim da ćemo ovdje iz Dubice uz pomoć vlasnika kompanije Zepter i opštine Kozarska Dubica i svih ljudi koji su svjesni da je kultura neophodna za očuvanje naroda, uspjeti da domaćoj i svjetskoj publici priredimo još nekoliko značajnih filmskih ostvarenja» pojasnio je Stanić.Film «Falsifikator» prvi put je prikazan u Beogradu na zatvaranju FEST-a , a u Republici Srpskoj premijerno je prikazan u Banjaluci , te u još nekoliko gradova RS.
U Kozarskoj Dubici «Falsifikatora» je u više projekcija, uključujući i premijernu, pogledalo oko 650 građana.
