DVIJE POBJEDE KNEŽOPOLJKE
Dubičanke su druge na tabeli, sa istim brojem bodova kao i prvoplasirana Bijeljina.
U subotu na svom terenu igraju derbi susret sa Rogaticom.
«Knežopoljka» je u nedjelju na domaćem terenu igrala utakmicu Kupa RS sa Laktašima, te je pobjedom od 27-18 ostvarila plasman u polufinale kupa.
Najefikasnije u ekipi domaćina su bile Međed sa 6, Toroman sa 5, te Mišić i Jošanović sa po 4 gola.
