KARATISTI OBILIĆA USPJEŠNI NA TURNIRU U PULI
Karatisti Obilića iz Kozarske Dubice su u subotu u Puli na Internacionalnom karate turniru Tropi Adriatik osvojili četiri prva i jedno drugo mjesto u pojedinačnoj konkurenciji i drugo mjesto u ekipnoj konkurenciji.U pojedinačnim kategorijama zlatne medalje su osvojili Danilo Lazić, Nikola Jeličić, Stefan Ilić i Marko Lazić ,a srebrnu medalju je osvojio Andrej Petković.
U ekipnoj konkurenciji ekipa Obilića u sastavu Nikola Jeličić, Stefan Ilić i Danilo Lazić osvojila je drugo mjesto.
Pored klubova iz BiH, na turniru su učestvovali i klubovi iz Italije, Belgije, Austrije, Slovenije, Bugarske, i Hrvatske.
