KARATISTI OBILIĆA USPJEŠNI NA TURNIRU U PULI

obilicKaratisti Obilića iz Kozarske Dubice su u subotu u Puli  na Internacionalnom karate turniru Tropi Adriatik osvojili četiri prva i jedno drugo mjesto u pojedinačnoj konkurenciji i drugo mjesto u ekipnoj konkurenciji.

U pojedinačnim kategorijama zlatne medalje su osvojili Danilo Lazić, Nikola Jeličić, Stefan Ilić i Marko Lazić ,a srebrnu medalju je osvojio Andrej Petković.

U ekipnoj konkurenciji ekipa Obilića u sastavu Nikola Jeličić, Stefan Ilić i Danilo Lazić osvojila je drugo mjesto.

Pored klubova iz BiH, na turniru su učestvovali i klubovi iz Italije, Belgije, Austrije, Slovenije, Bugarske, i Hrvatske.