NAJAVA: POTPISIVANJE PROTOKOLA U CILJU PREVENCIJE MALOLJETNIČKOG PRESTUPNIŠTVA
Potpisnici sporazuma su predstavnici Opštinske uprave, Centra za socijalni rad, Policijske stanice, Doma zdravlja, svih osnovnih škola sa područja opštine, Srednje škole, Udruženja mladih „Una“, Centra za informisanje i kulturu, te Osnovnog suda u Prijedoru i Okružnog tužilaštva Banja Luka.
Nakon potpisivanja sporazuma potpisnici će obići „Dnevni centar“ koji djeluje u okviru Centra za socijalni rad opštine Kozarska Dubica.
Potpisivanje protokola je u 10.00 časova u kabinetu načelnika.
