NORVEŽANI I DUBIČANI IGRALI ZA NATAŠU VREBAC
Na ovoj međunarodnoj humanitarnoj utakmici, na kojoj je ulaz bio slobodan, prisustvovalo oko 450 gledalaca koji su donirali 585 maraka.
Najemotivniji i najljepši detalj večeri dogodio se po završetku utakmice, kada je kapiten gostiju iz Norveške Bjornar Pedersen zajedno sa trenerom Tihomirom Janjetovićem našoj sugrađanki Nataši poklonio dres sa potpisima cijele ekipe i novčani iznos od 1.250 maraka, koje su lično sakupili mladi Norvežani.
Nataša Vrebac i njena majka Violeta su naglasile da su veoma zahvalne na humanosti koju su pokazali sportisti i dubička publika, te dodale da je svaka pomoć dobrodošla u njihovoj borbi da Natašin život bude ljepši.Publika je mogla da uživa u izuzetno uzbudljivoj utakmici, a salvama aplauza ispraćeni su mnogobrojni odlični potezi i jedne i druge ekipe.
Iako krajnji rezultati nije bio najvažniji, pobjeda je pripala domaćoj ekipi rezultatom 22-21.Norvešku rukometnu ekipu “Ski IL” čine igrači od 1998. godišta i mlađi, koji su u Kozarsku Dubicu došli pod vođstvom trenera Tihomira Janjetovića, nekadašnjeg golmana dubičke ekipe.
Dvadeset igrača tima iz Norveške i pet članova uprave danas su otputovali u svojoj kući, nakon sedmodnevnog boravka u Kozarskoj Dubici, a obzirom da su juče u dvorištu Sportske dvorane posadili zajedničko drvo prijateljstva, nadamo se da će gradić na obali rijeke “Une” posjetiti i naredne godine.