ASFALTIRAN PUT U BABINCU
Stanovnici sela Babinac u Mjesnoj zajednici Pounje dobili su nov asfaltiran put za koji je opština Kozarska Dubica izdvojila oko 160 hiljada marka.Dionicu od jednog kilometra, koju je radilo preduzeće Sloga, u saobraćaj pustio je načelnik opštine Nino Jauz.
On je rekao da će opština i dalje nastaviti sa infrastrukturnom izgradnjom bez učešća građana u okviru Programa asfaltiranja lokalnih i nekategorsanih puteva, a sledeća dionica puta koja će biti rađena je takođe u ovoj mjesnoj zajednici, u selu Ševarlije.
Završeni su radovi na izgradnji još 600 metara trotoara u Drakseniću, a radi se i sanacija puta Božici – Sjeverovci, kažu u opštinskom Odjeljenju za prostorno uređenje i stambeno – komunalne poslove.
U toku ovog mjeseca planira se početak radova na asfaltiranju gradskih ulica, i to, dionice od 800 metara u ulici Vuka Karadžića u naselju Morava, te 500 metara puta u naselju Petar Pecija.
