BOŽIĆNA ČESTITKA
Sa željom da Božić provedu u zdravlju i sreći i sa božjim blagoslovom ,uz najradosniji pozdrav Mir Božji – Hristos se rodi , svim pravoslavnim Srbima Božić je čestitao protojerej stavrofor Gojko Slijepčević arhijerejski namjesnik pounski.
On je pozdravio i sve ljude dobre volje i poručio svima kojima je dobro na srcu da Bog i jeste ljubav, koju treba da pokažemo, da uvažavamo i poštujemo jedni druge.Paroh dubički je pozvao i sve građane naše opštine koji slave Božić, da se o božićnim svečanostima okupe u svojim hramovima i zajedno u radosti provedu ovaj najradosniji hrišćanski praznik.
