DAN ŠKOLE”MAJKA KNEŽOPOLJKA”
Ovakve svečanosti su i prilika da se pohvale i nagrade najbolji, a kako se primakao i kraj školske godine ni završne ocjene više nisu nepoznanica.
Ova generacija knežičkih maturanata je iznjedrila tri vukovca, sa svim peticama u đakoj knjižici osnovno obrazovanje završili su Milica Tica, Milan Medić i Dejan Tešinić.
Uz Vukovu diplomu, najbolji učenici su dobili i foto-aparate, a ovaj poklon opštinske administrativne službe uručio im je načelnik opštine Nino Jauz koji je uz čestitke za Dan škole, učenicima devetog razreda poželio uspješan nastavak školovanja.
Iza nas je veoma uspješna školska godina, istakla je direktorica škole Božana Vukić. Ona je kazala da su osim u učenju, učenici škole „Majka Knežopoljka“ostvarili i zavidne rezultate u vannastavnim aktivnostima, kao i da su školsku godinu započeli obilježavanjem velikog jubileja, stogodišnjice školstva u Knešpolju.U tri objekta školu „Majka Knežopoljka“ pohađalo je 325 đaka , od toga 40 učenika devetog razreda .
