DELEGACIJA SUBNORA-a POLOŽILA VIJENAC U DONJOJ GRADINI

Sjećanje na najveću tragediju našeg kraja, a koja je ujedno i najveća tragedija u istoriji srpskog naroda je obaveza potomstva. U vrijeme kada je živih svjedoka svakim danom manje obaveza potomaka da njeguju sjećanje i antifašističku tradiciju je utoliko veća jer je nedopustivo prepustiti zaboravu najveći zalog slobodi koji je narod mogao dati – zaključci su delegacije.
6Predstavnike SUBNOR-a je primio i direktor Javne ustanove Spomen područja Donja Gradina Milorad Bukva koji je delegaciju upoznao sa naporima koje ustanova vodi i čini da se sjećanje na ove događaje prenese i njeguje među mladima školskog uzrasta, saopšteno je iz dubičkog SUBNOR-a.