DOČEK NOVE GODINE NA OTVORENOM
Ušli smo u novu kalendarsku godinu.
2011.-tu ispratili smo sa nadom i željama da će nova 2012. godina biti uspješnija od prethodne.
Novogodišnje veče Dubičani su uglavnom proveli u svojim domovima uz tradicionalnu novogodišnju trpezu, u krugu porodice ili sa prijateljima, a mnogi naši sugrađeni «najluđu noć» proslavili su na gradskom trgu.
Opština Kozarska Dubica poklonila je za doček 2012.godine novogodišnju zabavu, koja je počela nastupom DJ Ljubiše Rožića, a nastavila se koncertom pop pjevača Nenada Kneževića Kneza.
Temperatura u novogodišnjoj noći bila je podnošljiva, plesale su i veselile se sve generacije, a nije nedostajalo ni kuvanog vina.
Dolazak nove godine tačno u ponoć najavio je spektakularni vatromet, a najveseliju noć na otvorenom dočekali su i prvi ljudi naše opštine. Novu Godinu uz najljepše želje Dubičanima je čestitao načelnik opštine Nino Jauz sa saradnicima.
Veselo je bilo i po dubičkim kafićima i ugostiteljskim objektima, a za ovakav doček odlučili su se uglavno mladi.

Tokom novogodišnjeg slavlja nije bilo većih incidenata. Policija je imala dvije intervencije narušavanja javnog reda i mira, vatrogasci na sreću nisu imali posla, a u Hitnoj službi Doma zdravlja javilo se 13 pacijenata – hroničnih bolesnika.
