DUBIČANI DAROVALI KRV

davanje krvi 2U Domu zdravlja «Kozma i Damjan» danas je provedena treća po redu ovogodišnja akcija dobrovoljnog davanja krvi u kojoj su Dubičani pokazali visok stepen humanosti.

U akciji je, naime, učestvovao 91 dobrovoljni davalac, a sakupljeno je  40 litara ove dragocijene tečnosti.
« U ovoj akciji imali smo petoro mladih ljudi koji su prvi put darovali krv, a ostalo su višestruki davaoci«, kazao je Goran Gajić,sekretar Opštinske organizacije Crvenog krsta Kozarska Dubica.
Akciju su  uspješno organizovali opštinski Crveni krst i transfuzije Gradiška i Prijedor.
Posljednja ovogodišnja akcija biće organizovana krajem decembra.