DUBIČKI FUDBALERI U NAREDNOJ SEZONI U NIŽEM RANGU
Dubički fudbaleri su juče porazima okončali sezonu i u narednoj će se takmičiti u nižem rangu.U završnici prvenstva Ravan je u susretu sa Crvenom zemljom u Novoj Vesi doživjela debakl,nisu postigli ni jedan,a primili su čak osam golova i time okončali tamičarsku 2009./2010.sezonu u Drugoj ligi Republike Srpske na 12 mjestu.Ovaj plasman im nije dovoljan da zadrže mjesto u drugoligaškom društvu.
Naredne sezone takmičiće se u Trećoj ligi iz koje odlaze fudbaleri Borca,a koji su juče sa 2:3 izgubili od Jablanice.
Borac je tako ovu sezonu završio na 12 poziciji trećeligaške tebele i u narednoj će se takmičiti u Četvrtoj ligi.
