DVA SREBRA “KOZARE MLIJEKOPRODUKT” U BANJALUCI
Starija ekipa “Kozare” se takmičila u velikom, a mlađa u mini-rukometu, a oba tima su pokazala sjajnu igru.
Pobjednik u mini-rukometu bila je Škola rukometa “Banjaluka”, dok je u velikom rukometu slavila ekipa iz Ivanic Grada.
U obje konkurencije najbolji strijelci su upravo iz ekipe “Kozare”, Todor Milisavljević i Danilo Burazor.
