„KOMUNALAC“ UREĐIVAO PARK

„Nabavljeno je 80 novih sadnica. U znak dobrodošlice svima koji borave ili prolaze kroz našu opštinu kao i zbog ljepšeg izgleda grada svake godine vrši se sadnja sezonskog cvijeća u gradskom parku, ispred zgrade Opštinske uprave i u „Svetosavskoj ulici“. Visoke temperature su uzrokovale stradanje proljetos zasađenog cvijeća u gradskom parku i u cilju pravljenja ugodnog ambijenta kako u gradu tako i na ovom mjestu za odmor penzionera i igru djece izvršili smo zamjenu pojedinih sadnica“, rekao je Božidar Nikoletić direktor „Komunalca“.
On je podsjetio da preduzeće u cilju održavanja grada urednim redovno vrši košenje trave i pranje ulica.
„Veliku pažnju posvećujemo održavanju gradskog keja zbog sezone kupanja“, rekao je Nikoletić.