MALI MATURANTI VRTIĆA “PČELICA”
„Povodom odlaska djece iz vrtića organizovali smo priredbu i maskembal na terasi vrtića, a lijepo vrijeme omogućilo je i šetnju gradskim ulicama,“ kazala je Sandra Latinović, direktor vrtića „Pčelica“.
Ona je dodala da se u junu završava obrazovni program za tekuću godinu , te da će se u narednim mjesecima raditi ljetni program.„Odlaskom iz vrtića i početkom školovanja, mališani završavaju bezbrižno djetinjstvo i ulaze u fazu u kojoj ih očekuju razne obaveze. Zbog toga tradicionalno održavamo ovu priredbu, kojom se mališani opraštaju od svojih vaspitača, sa kojima su provodili dosta vremena,“ dodala je Sandra Latinović.
