Moto skup u Milića Gaju okupio veliki broj bajkera
U Milića gaju u Međuvođu danas je uspješno završen 10. jubilarni Moto skup u organizaciji Moto kluba „Čopor“, koji je i ove godine okupio veliki broj bajkera i ljubitelja motora iz Republike Srpske, BiH i zemalja regiona.
Predsjednik Moto kluba „Čopor“ Mićo Pilipović rekao je da je 10. jubilarni Moto skup još jednom potvrdio da ova manifestacija iz godine u godinu okuplja sve veći broj učesnika, potvrđujući da su prijateljstvo, zajedništvo i dobra atmosfera vrijednosti koje povezuju bajkere iz cijelog regiona.
„U Milića gaju svake godine organizujemo ovaj događaj koji okuplja bajkere iz našeg kraja, Republike Srpske i drugih mjesta. Prvog dana moto skupa imali smo odlične koncerte, lijepu atmosferu i druženje koje je trajalo do kasno u noć. Danas završavamo ovogodišnju motorijadu. Za sve učesnike obezbijeđen je besplatan ručak, a posjetioce očekuje i bogat večernji muzički program sa tri benda“, rekao je Pilipović.
Narodni poslanik Darko Banjac, koji je i direktor Specijalne bolnice „Mlječanica“, bio je generalni pokrovitelj ovog skupa.
„Specijalna bolnica “Mlječanica” i ja lično, kao narodni poslanik, već petu godinu zaredom dajemo podršku organizatorima motorijade. Ovakva druženja treba uvijek podržati. Na manifestaciju dolazi veliki broj posjetilaca iz različitih zemalja i okolnih mjesta, i iako neko voli motore, a neko ne, važno je podržati ljude koji organizuju ovaj događaj i promovišu svoj kraj. To je za njih ponos, ali i za sve nas“, rekao je Banjac.
Nebojša Ristić iz Moto kluba Doboj istakao je da je veliko zadovoljstvo doći u ove krajeve, naglasivši da su prirodne ljepote i divni ljudi ono što ostavlja poseban utisak, te da sa ovog skupa nosi samo lijepe uspomene.
Danka Tošić iz Moto kluba “Čopor” iz Prnjavora istakla je da na ovaj skup dolazi po drugi put i da očekuje dobro druženje i ugodnu atmosferu.
Iz Moto kluba „Čopor“ zahvalili su se na podršci u organizaciji događaja opštini Kozarska Dubica i generalnom pokrovitelju, Specijalnoj bolnici „Mlječanica“.
Tako je za očekivati da će Milića Gaj naredne godine posljednjeg vikenda u junu mjesecu opet biti mjesto okupljanja motorista jer kako oni kažu, ljubav prema motorima prelazi sve granice i ne poznaje nikakve različitosti.
V.Š.


























