MOTO SUSRETI U KOZARSKOJ DUBICI

moto kings 2011Od 4. do 6. avgusta u organizaciji Moto-kluba „Kings”  održani su moto susreti, koji već osam godina zaredom u Kozarskoj Dubici okupljaju ljubitelje dvotočkaša iz zemalja regiona, a događaj koji je počeo u četvrtak i završio u subotu veče  uveličali su i gosti  koji žive širom Evrope.

Bilo ih je više od pet stotina, procjene su organizatora, a mjesto trodnevnog okupljanja motorista bio je kamp postavljen uz tranzitni put.
Zbog sigurnosnih razloga moto-susrete smo preselili iz centra grada, kazao je sekretar Moto-kluba „Kings“ Duško Balaban zadovoljan odzivom motorista i posjetilaca, koji su se u velikom broju družili, zabavljali i uživali u vratolomijama iskusnih bajkera.
Osmi moto susreti u Kozarskoj Dubici su počeli i završili rok koncertom.
Sve tri večeri trodnevnog okupljanja motorista, učesnike i posjetioce, ljubitelje motora i rok muzike, zabavljale su grupe iz Kozarske Dubice, Banjaluke i Srbije.
Vožnja na motoru je izazov, tko jednom osjeti, proba i zavoli slobodu koju pruža vožnja na motoru, ne može se toga riješiti,a moto susreti su prilika da se okupimo i družimo, istakli su učesnici dubičke motorijade i već najavili svoj ponovni dolazak iduće godine.