NAJMLAĐI RUKOMETAŠI PARTIZANA ČETVRTI U SLATINI
Najmlađi rukometaši “Partizana” su protekle subote nastupili na Super-mini kupu”Slatina 2010” i sa dvije pobjede u grupi stigli do polufinala gdje su izgubili od domaće “Slatine” sa 4:14.U borbi za treće mjesto Dubičani su poraženi od rukometaša “Daruvara” rezultatom 6:7. U konkurenciji 2000.-tog i mlađeg godišta nastupilo je sedam ekipa,a rukometaši”Partizana” su zauzeli četvrto mjesto. “Partizan” je u Slatini odigrao i prijateljsku utakmicu sa Rukometnim klubom”Nexe” i pobjedio rezultatom 9:7. Djeca su bila veoma dobro pripremljena, nastupilo je 10 igrača,a domaćini su bili izuzetno susretljivi i gostoprimljivi,istakao je trener “Partizanovih beba” i najavio mini –turnir u rukometu “Ježić kup 2010” u Kozarskoj Dubici u novembru ove godine za čiju organizaciju će im trebati pomoć gradske uprave i sponzora.
