NAJMLAĐI RUKOMETAŠI “PARTIZANA” IGRALI NA “LIMAČ SLATKOM KUPU- VIROVITICA 2010.”

partizan klinciNa juče završenom petom  “Limač slatkom kupu- Virovitica 2010.” u mini rukometu za godišta od 2000.-og do 2003.-eg  najmlađi rukometaši” Partizana” plasirali su se na 8.mjesto.
U Virovitici su se i ovog puta  okupile odlične ekipe ,pet ih je iz samog vrha hrvatske mini lige, a po prvi put na kupu je učestvovala i jedna ekipa iz Republike Srpske.
Imajući u vidu da ova selekcija” Partizana” trenira nešto više od 6 mjeseci,a da u Hrvatskoj i ostalim državama regiona lige  postoje već 15-tak godina,samo učešće na jednom ovakvom takmičenju je od velikog značaja za Rukometni klub “ Partizan”, istakao je trener dubičkih mališana Boris Suvajc.
Pobjednika su donijeli šesterci ,bolji  u izvođenju su bili mališani iz Virovitice koji su savladavši “Slatinu”, ponovili prošlogodišnji uspjeh i obranili prvo mjesto na ovom turniru.
Svi takmičari su nagrađeni medaljama, peharima i zahvalnicama, zavisno o ostvarenom uspjehu, a najmlađem učesniku turnira, našem sugrađaninu, Danilu Lovriću uručen je poseban pehar.
Odlazak dubičkih rukometaša na ovo takmičenje finansirali su roditelji, a Partizan je već dobio poziv za učešće  na turniru, koji se krajem augusta igra u Slatini u Republici Hrvatskoj.