NOVOGODIŠNJI PRIJEM ZA PENZIONERE
U maloj skupštinskoj sali juče je načelnik opštine Nino Jauz sa saradanicima upriličio novogodišnji prijem za članove Udruženja penzionera Kozarska Dubica.
U uvodnoj riječi načelnik je upoznao prisutne sa rezulatima koji su postignuti u opštini tokom godine na izmaku, kao i o planovima za 2012.godinu.
On je rekao da je Udruženje penzionera Kozarska Dubica organizacija koja se može pohvaliti rezulatima svog rada i biti primjer drugima.
«Mi ćemo i ove godine, kao i prethodnih iz budžeta izdvojiti određena sredstva za rad Udruženja penzionera, a rješavaćemo neke probleme zajedno sa Fondom za penzijsko invalidsko osiguranje RS», naglasio je Jauz.
Udruženje penzionera Kozarska Dubica je jedno od najaktivnijih u RS i postiže najbolje rezultate posebno u obezbjeđenju pomoći svojim članovima, kazao je Dmitar Stanić, sekretar udruženja.
«Najznačajnija pomoć našim članovima je putem Kase uzajamne pomoći, a ove smo godine radili na obezbjeđenju ogrijeva, zimnice, nabavke aparata iz apoteka i drugih artikala na odgođeno plaćanje», kazao je Stanić i dodao da je udruženje organizovalo niz izleta i druženja.
Prisutnim penzionerima, kao dobre želje za predstojeće praznike, uručeni su i prigodni pokloni.
Dubičko Udruženje penzionera nastojaće dostignuti nivo kvalitata rada održati i u narednoj godini te biti na usluzi svojim članovima.
