POMOĆ ZA LIJEČENJE NATAŠE VREBAC

Nataša je rođena sa anomalijom žučnih puteva, operisana je dva puta , a njeno stanje se sada pogoršalo.
Već mjesec dana na liječenju je u Beogradu na Institutu „Majka i dete“ gdje je podvrgnuta ekstremnom medicinskom tretmanu u cilju saniranja izuzetno teških upalnih procesa koji su zahvatili jetru i žučne kanale. Ovi tretmani nisu dali očekivane rezultate, pa su ljekari predložili hitnu transpalantaciju u inostranstvu , odnosno u Padovi u Italiji .
Violeta je prije dvije godine ostala bez muža Marinka koji je iznenada preminuo , pa kao samohrana majka teško ispunjava sve obaveze .Skoro polovinu svojih primanja odvaja za kreditna zaduženja dok ostatak daje za vrebac natasa razgovor1Natašino liječenje i nabavku neophodnih ljekova.
Pozivam sve Dubičane , ljude dobre volje i sve one koji mogu da pomognu da sakupimo sredstava za liječenje moje kćerke, a svima njima veliko hvala od Nataše , kazala je Violeta Vrebac.
Nataša će sve teškoće izdržati, kaže njena majka. Jer ona , kao svaka 13-togodišnja djevojčica , želi normalno da živi svoju mladost , bez bolesti i briga, da se raduje sa svojim prijateljima običnim životnim stvarima , koje su joj sada uskraćene. Pomozimo Nataši da to ostvari.