Potpisan poseban kolektivni ugovor za zaposlene u javnim službama

Poseban kolektivni ugovor za zaposlene u javnim službama Republike Srpske, kojim se uređuju prava, obaveze i odgovornosti zaposlenih u 31 javnoj ustanovi potpisan je danas u Banjaluci.

Dokument su u ime Vlade potpisali ministri Radan Ostojić i Alen Šeranić, a u ime Sindikata uprave predsjednik Božo Marić i predsjednik republičkog Sindikata lokalne samouprave, uprave i javnih službi Branko Zelenović.

Potpisivanju kolektivnog ugovora u Vladi Republike Srpske prisustvovao je i premijer Savo Minić.

RTRS/ V.Š.