PRIPREME ZA HUMANITARNI KONCERT
Ulaz će se plaćati 3 marka, a sav prihod od prodaje ulaznica namjenjen je za daljnji opravak Dragana Došena koji se liječi u Kliničkom centru Banjaluka, a koji je porodičnu tragediju preživio početkom maja mjeseca ove godine.
“Koncert će se održati na otovorenom, a u slučaju lošeg vremena organizovaće se u Sportskoj dvorani”,rekao je direktor Centra za informisanje i kulturu Dragan Jaćimović i pozvao Dubičane da podrže ovaj humani događaj.
Vokal grupe Aleksandria Tibor Tišma kazao je da će njegov bend pružiti sve od sebe i svirati dok ne potroše i zadnji atom snage, jer ovaj koncert je nastup za pravu stvar, i ponosni su što mogu da pomognu.
Načelnik opštine Nino Jauz zahvalio se članovima grupe “Aleksandria” na humanosti i dodao da su Draganu Došenu neophodna sredstva za nastavak liječenja, a Dubičani će sigurno i ovaj put pokazati duh solidarnosti.
