Vijesti “KNEŽOPOLJKA” NAJBOLJA NA REGIONALNOM OMLADINSKOM PRVENSTVU 25/03/201303/06/2016 redakcija Najbolju igru na turniru u kadetskoj konkurenciji pružile su Đenadija i Međed, dok su kod juniorki najbolje bile Mihaljević, Toroman i Mišić. Kao pobjednice regionalnog prvenstva, mlade Dubičanke su ostvarile plasman na završni turnir RS.