“KNEŽOPOLJKA” NAJBOLJA NA REGIONALNOM OMLADINSKOM PRVENSTVU

Najbolju igru na turniru u kadetskoj konkurenciji pružile su Đenadija i Međed, dok su kod juniorki najbolje bile Mihaljević, Toroman i Mišić.
Kao pobjednice regionalnog prvenstva, mlade Dubičanke su ostvarile plasman na završni turnir RS.