SASTANAK NAČELNIKA KOMUNALNE POLICIJE
U našoj opštini danas je održan sastanak načelnika Komunalne policije opština Kozarska Dubica, Prijedor, Gradiška i Banjaluka i šefa Granične policije sa načenikom opštine Kozarska Dubica Ninom Jauzom, a razgovaralo se o iskustvima u radu, problemima i novitetima u obasti komunalnih djelatnosti.
Razmjena mišljenja o tekućim pitanjima uvijek je korisna za unapređenje rada, kazao je načelnik Jauz i najavio da će se ubrzo u našoj opštini plaćanje parkinga unaprijediti, te da će se naplata moći vršiti i putem SMS-a.

Radne sastanke rukovodioci Komunalnih policajaca četiri susjedne opštine održavaju svaka dva mjeseca, jer lokalne zajednice imaju različite probleme poput držanja domaćih životinja na području grada, oštećivanja komunalne infrastrukutre i slično, pa je dobro čuti kako se koja sredina sa tim problemima nosi, kazao je načelnik Komunalne policije u Kozarskoj Dubici Slobodan Pralica.
Plaćanje parkinga putem SMS-a u Kozarskoj Dubici počeće u martu, a parkiranje će se osim na parkinzima ispred zgrade opštine, Doma kulture i u Svetosavkoj ulici, naplaćivati u Petrovdanskoj i Vidovdanskoj ulici, ulici Desanke Maksimović, te na parkinzima kod Sportske dvorane i sportskog centra.
